Young.Exclusive.Women.Only![]()
Y.E.W.O Dare to Tease.
Onweerstaanbaar! Een combinatie van verfrissende kleuren en fijne details. Sexy en toch onschuldig...
Koos Mendels Mode B.V. bestaat sinds 1980 en heeft zich gespecialiseerd in het ontwikkelen en produceren van lingerie en nachtmode. Het resultaat uit zich in het succes van de huidige merken, LingaDore, en Y.E.W.O, die door Koos Mendels Mode geproduceerd worden. De merken worden tegenwoordig gepresenteerd op alle vakbeurzen in Europa: Lyon Mode City, Salon de la Lingerie Paris, Harrogate U.K. Lingerie & Swimwear en Body Look Leipzig.
LingaDore en Y.E.W.O. worden tegenwoordig in ca. 30 landen verkocht.
De mooie lingerie van LingaDore en Y.E.W.O onderscheidt zich door een geweldig mooie en comfortabele pasvorm, en het gebruik van zeer luxe en mooie materialen en stoffen. Ieder stukje lingerie straalt klasse en luxe uit.
De jarenlange ervaring van lingerie ontwerpen resulteert in zeer aangenaam dragende lingerie ook voor de grotere maten. LingaDore heeft regelmatig modellen die gaan t/m cupmaat 90F en bijpassende broekjes t/m maat xxl
De meeste bh’s hebben een katoenen tegen voering wat zeer aangenaam draagt op de huid, en de (katoenen) push-up kussentjes zijn vaak uitneembaar waardoor de bh verschillende draag mogelijkheden bied.
Veel bh’s hebben de optie om de schouderbandjes op 2 posities aan de bh te bevestigen waardoor ook bij een smal postuur afzakken tot een minimum beperkt kan worden.




